Dózsa Viki – Kutyakiképző

dózsa viki

Gyerekkorom óta kisebb kihagyásokkal, de mindig volt kutyánk. Két malamut volt a legjobb barátom. Itt kezdődött a kutyák iránti szeretet. Ahogy nőttem úgy átvette a kézilabda az irányítást az életem felett, majd jött a nagy betűs élet, és abbahagytam a sportot. 2020-ban érett meg benne a gondolat, hogy kellenek célok az életben! Így jelentkeztem egy kutyakiképző tanfolyamra, amit sikeresen elvégeztem, és ezzel egyidőben mentorprogramon vettem részt. Tapasztalat szerzés céljából rendszeresen látogattam az Elek-Ágh menhelyet Tökölön, és elkezdtem a magánoktatásokat, majd a menhelyről örökbefogadott kutyámmal, Frodóval kezdtem el gyakorolni, és jártunk le együtt ide, a suliba. Majd egyszer Móni és Gábor olyan lehetőséget ajánlottak fel, amiről álmodni sem mertem volna. Jó emberek mellett lehetek, sokat tanulhatok tőlük, sok-sok tapasztalatot szerezhetek, és a célom, hogy olyan jó szakember lehessek, mint ők. Szeretném mindig a legjobb tudásomat nyújtani a Gazdiknak, és későbbiekben kutyás sporttal bővíteni a tudásom.