A kutyaiskoláról…

A Szigetszentmiklósi Kutyaiskola kiképző csapata 1997-ben kezdte meg működését a szigethalmi futballpályán Kivágó Mónika vezetésével. A területtel kapcsolatos problémák miatt 2001-ben átköltözött jelenlegi helyére a Szigetszentmiklósi Tűzoltóság mellé, és azóta is ezen a helyen működik.  Az iskola legfontosabb célja, hogy a hobbi kutyatartók számára nyújtson segítséget kutyájuk tartásában, nevelésében, kiképzésében. Nagy hangsúlyt fektetünk képzéseinkkel arra, hogy  kutyánkkal való minden napi együttlétben a gazdinak és a kutyának egyaránt öröme legyen.

Amit biztosítunk, és garantálunk:

• 23 éve hivatalosan működő kutyaiskola, fajtamegkötés nélkül, 3 hónapos kortólA Szigetszentmiklósi Kutyaiskola vezetője, kutyájával
  • ingyenes első alkalom, mindenféle kötelezettség nélkül!
  • nem tanfolyami rendszerű képzés, így nem kell a  gazdiknak “látatlanban” előre kifizetnie, egy tanfolyam árát úgy, hogy nem ismeri a kutyaiskola képzési rendszerét, képzéstematikáját!
  • államilag és nemzetközileg is elismert, kutyás szamai végzettséggel rendelkező kutyakiképzők
  • Iskolavezető: Kivágó Mónika – Aranykoszorús Mesterkiképző, FCI munkabíró, 30 év kutyás szakmai tapasztalat
  • Kiképzésvezető: Nagy Gábor – Államilag és nemzetközileg elismert kutyakiképzői bizonyítvány, MEOE kutyakiképzői bizonyítvány, 25 év kutyás szakmai tapasztalat
  • 7500 m2-es, biztonságosan bekerített, részben árnyékos, kimondottan erre a célra kialakított, rendezett terület, több kiképzőpályával, belső parkolási lehetőséggel