Képzési időpontok:

Szerda: 18 óra – Közép-haladó csoport (Az első képzési nap NE SZERDAI KÉPZÉSI NAP legyen! Kapunyitás 17 óra 30 perckor)

Szombat: 9 óra – Kezdő-közép-haladó csoport (Kapunyitás 8 óra 30 perckor)

Vasárnap: 9 óra – Kezdő-közép-haladó csoport (Kapunyitás 8 óra 30 perckor)

Eső, és extrém időjárási körülmény esetén a képzés elmarad!

Az oktatás megkezdése előtt 20 perccel ajánlott megérkezni, hogy a kutyák szükségleteinek elvégzésére, a felszerelések összeállítására és ellenőrzésére elegendő idő álljon rendelkezésre. Kiképzésen részt venni kizárólag megfelelő és a kiképzők által ellenőrzött felszereléssel lehet. Az képzésekkel, képzési időpontokkal  kapcsolatosan felmerülő esetleges változások miatt, érdemes figyelni a weboldalt és a Facebook oldalt is, minden változást, szükséges információt frissítünk az oldalon. Amennyiben a képzés napján esik az eső, a képzés elmarad, de ezt legkésőbb 8 óra 15 percig kiírjuk az oldalakra is.