Csoportos kutyakiképzés

A KUTYAOVI-KEZDŐCSOPORT elsősorban a kutya gazdájának képzéséről, és a kutya szocializációjáról szól. Itt a kutyák megtanulják a többi kutyával való társas viselkedést, a kutyusok gazdái megtanulják az alapvető vezényszavakat, a pórázkezelést, és a jutalmazás fontosságát és módjait, az alapvető állat egészségügyi, táplálkozási és tartási ismerteteket.  Abban az esetben ha a párosnak már jól megy a pórázon vezetés, a helyben és menet közben fordulatok, a behívás  felkerül, a középső csoportba.

Képzési időpontok, szombat-vasárnap: 9 óra, A kezdő csoport vezetője: Nagy Gábor

A KÖZÉP CSOPORT egyik legfontosabb feladata, a helyben maradás gyakorlása elsősorban még pórázon, valamint a menetütem váltások, az ültetés és a fektetés gyakorlása, a behívhatóság elmélyítése.

Képzési időpontok, szerda 18 óra (áprilistól-októberig), szombat-vasárnap: 9 óra

A közép csoport vezetője: Kivágó Mónika

A HALADÓ CSOPORT az addig elsajátított gyakorlatok pontosítása történik, valamint megjelenik a póráz nélküli munka, a vizsgára való felkészülés.

Képzési időpontok, szerda 18 óra (áprilistól-októberig), szombat-vasárnap: 11 óra

A haladó csoport vezetője: Kivágó Mónika – Nagy Gábor