Áraink

A Szigetszentmiklósi Kutyaiskola árai:

Kutyaiskolánk nem tanfolyami rendszerben működik, így nem kell a  gazdiknak “látatlanban” előre kifizetnie, egy tanfolyam árát úgy, hogy nem ismeri a kutyaiskola képzési rendszerét, képzéstematikáját!

Az adott képzési napon a kutyák és a gazdik képzettségi szintjük függvényében kerülnek a kutyaovi-kezdő csoport, közép vagy a haladó csoportba.

A csoportos engedelmes képzés átlagos időtartama, több szünettel, 60-70 perc, de ez minden esetben függ a csoportok éppen aktuális összetételétől.

Csoportos képzéseink árai:

• az első képzési nap mindenki számára INGYENES!
  • a csoportos képzés, második képzési naptól 2.500.-Ft/alkalom
  • illetve az alkalmi díjon felül van egy éves egyesületi tagdíj, ami 12 hónapra, 10.000.-Ft, ezt a harmadik alkalomnál kell befizetni. A tagdíj nem tárgyévre szól, hanem a befizetést követő év, adott naptári napjáig érvényes!

Az egyéb szolgáltatások árairól, lehetőségeiről érdeklődjön telefonon!