Képzési időpontok

A kutyaiskola nem tanfolyami rendszerben működik, a csoportokba folyamatosan be lehet csatlakozni. Az adott képzési napon a kutyák és kutyavezetők képzettségi szintjének függvényében kerülnek a párosok, a kezdőcsoport-kutyaovi, közép vagy a haladó csoportba. A nem tanfolyami rendszerű képzés nagy előnye, hogy nem kell a  gazdiknak “látatlanban” előre kifizetnie, egy tanfolyam árát úgy, hogy nem ismeri a kutyaiskola képzési rendszerét, képzéstematikáját!

Minden év július-augusztusban a képzések, a kezdő, a közép és a haladó csoport részére is egységesen 9 órakor kezdődnek, természetesen több csoportban!

Az alábbi időszakokban a képzések szünetelnek:

  • húsvéti hosszúhétvége
  • pünkösdi hosszúhétvége
  • augusztus 20-i ünnep, amennyiben hétvégére, hosszú hétvégére esik
  • karácsonyi ünnepi időszak

Kezdő csoport-kutyaovi:      

Szombat          9.00 óra              Kapunyitás:    8. 30 

Vasárnap        9.00 óra              Kapunyitás:    8. 30 

Szerda            18.00 óra            Kapunyitás:    17.30. (áprilistól-szeptemberig!)

Közép csoport:                      

Szombat          9.00 óra              Kapunyitás:    8. 30 

Vasárnap        9.00 óra              Kapunyitás:    8. 30 

Szerda            18.00 óra            Kapunyitás:    17.30. (áprilistól-szeptemberig!)

Haladó csoport:                     

Szombat          11.00 óra              Kapunyitás:    10. 30 

Vasárnap        11.00 óra              Kapunyitás:    10. 30 

Szerda            18.00 óra            Kapunyitás:    17.30. (áprilistól-szeptemberig!)

Eső, és extrém időjárási körülmény esetén a képzés elmarad!

Az oktatás megkezdése előtt 20 perccel ajánlott megérkezni, hogy a kutyák szükségleteinek elvégzésére, a felszerelések összeállítására és ellenőrzésére elegendő idő álljon rendelkezésre. Kiképzésen részt venni kizárólag megfelelő és a kiképzők által ellenőrzött felszereléssel lehet. Az képzésekkel, képzési időpontokkal  kapcsolatosan felmerülő esetleges változások miatt, érdemes figyelni a weboldalt és a Facebook oldalt is, minden változást, szükséges információt frissítünk az oldalon. Amennyiben a képzés napján esik az eső, a képzés elmarad, de ezt legkésőbb a kezdés előtt 45 perccel kiírjuk az oldalakra is.

Kutyaiskola fajtamegkötés nélkül, három hónapos kortól!

Szigetszentmiklósi Kutyaiskola

Partnereink

Szolgáltatásaink

Ⓒ 2021 - Minden jog fenntartva - A weboldal teljes tartalma, a Szigeszentmiklósi Kutyaiskola Egyesület tulájdona!