Kutyanapközi

Amit biztosítunk, és garantálunk:

• a DWS DOG Kutyapanzió és Kutyanapközi 4000 m2-es, biztonságosan bekerített, kimondottan erre a célra igényesen kialakított területe
  • tágas mozgástér, a kutyák napi játékára, lemozgatására 3 kifutó került kialakításra,  a “kis” kifutó mérete 150 m2, a “közepes” kifutó 270 m2, a “nagy” kifutó 1350 m2-es. Mindhárom kifutó részben árnyékos, biztonságosan bekerített, füves terület
  • a kutyák méretük és szocializáltságuk függvényében, kerülnek beillesztésre a falkába
  • aktív mozgás, szocializáció, játék, fáradt kutya
  • és még sok minden más…

Amennyiben a dolgos hétköznapokban nincs elég ideje, kedvence lemozgatására, vagy csak azt szeretné, hogy kutyája a fajtatársaival játsszon, szocializálódjon,  hívjon minket bátran! Amíg Ön dolgozik, vagy éppen az ügyeit intézi, jó helyen, kutyaközösségben tudhatja kedvencét. A kutyanapközi szolgáltatásunk csak hétköznapokon elérhető! A szolgáltatás igénybevétele esetén, a kutyáját egy előre egyeztetett reggeli időpontban átvesszük, és az esti órákban, fáradtan, lemozgatva visszük vissza.

A kutyanapközi igénybevétele, a kutya átadása-átvételének időpont egyeztetése, minden esetben előzetes telefonos egyeztetés alapján történik, az átvételi időpont előtt minimum 24 órával! Minden esetben szükséges a kutya oltási könyve, a szükséges oltások igazolásával!

Kivágó Mónika:  + 36 30 224 8964

Nagy Gábor: + 36 20 313 2614

A kutyanapközi árainkról érdeklődjön telefonon!

Tüzelő szuka kutyát, a napközi szolgáltatásunkban, nem áll módunkban fogadni!