Bentlakásos kutyakiképzés

A bentlakásos kutyakiképzés esetén a kutya a 4-6 hétig kutyakiképzőnél van elhelyezve, ami napi többszöri gyakorlást, nagyobb intenzitást tesz lehetővé. A kutyakiképzőnél olyan eszközök, lehetőségek is rendelkezésre állnak, amit a gazda nem tud biztosítani. Ezen kutyakiképzési forma választása esetén a kutya kiképző tanítja meg a kutyának, a gazdi által elvárt gyakorlatokat, a kutya kiképző oldja meg az adott problémát. Mivel ennél a képzési módnál a kiképző veszi át  a gazda szerepét, nagyon fontos, hogy a kutya tulajdonosa, a képzés utolsó harmadában, a kiképző irányítása mellett, dolgozzon a kutyával és tanulja meg a szükséges alapvető dolgokat. A bentlakásos kutyakiképzést követően, ajánlott a csoportos kutyakiképzéseken való részvétel, ameddig a gazda nem tudja megfelelően kezelni a kutyáját.

Nagy Gábor kutyakiképző  Tel.: + 36 20 313-2614