Kivágó Mónika – Iskolavezető

A Szigetszentmiklósi Kutyaiskola vezetőjeKivágó Mónika, vagyok a Szigetszentmiklósi Kutyaiskola vezetője. Kutyákkal több mint 28 éve foglalkozom, kezdetben főleg tenyésztéssel foglalkoztam, majd szükségét éreztem a fegyelmező munka elsajátításának is. Több kutyaiskolán is megfordultam, így tanultam meg a különböző módszereket, majd a megfelelő iskola elvégzése után 1997-ben Szigethalmon nyitottam kutyaiskolát. Célom volt egy olyan kutyaiskola létrehozása, ahol a kutyatulajdonosok baráti légkörben ismerkedhetnek meg kedvenceik nevelésének, szocializálásának és a képzésének helyes módszereivel.

• haladó csoport vezetése
  • szocializációs foglakozások