Házirend

Az első képzési napona házirend átvételével egyidőben minden kutyatulajdonos aláírja, elfogadja és tudomásul veszi a kutyaiskola   házirendjét. Ez a képzéseken való részvétel alapfeltétele!

• A kiképzésen minden olyan kutyatulajdonos részt vehet, aki tagja a kutyaiskolának és rendezte az aktuális tagdíját. A kutyaiskola területére belépni kizárólag veszettség ellen beoltott, féregtelenített, egészséges kutyával szabad, az oltási igazolványt a kutyatulajdonos az első alkalommal, köteles magával hozni, és kérésre bemutatni. Továbbá javasolt a kutya kullancs elleni védelme, valamint a kennel köhögés elleni védőoltás.

• A kutyaiskola területére belépő kutyatulajdonosok, családtagok, nézők, érdeklődők kötelesek minden tekintetben betartani a kiképzők kéréseit és utasításait. Az esetlegesen bekövetkező személyi sérülésért és anyagi károkért a kutyaiskola felelősséget nem vállal, ez minden esetben egyéni felelősség kérdése, mindenki köteles megtéríteni az általa vagy a kutyája által okozott kárt.
  • A kutyák elengedése csak a kiképzők engedélyével, a kiképzők által engedélyezett időpontban szigorú felügyelet mellett lehetséges. Az elengedések alatt a pálya füves területén csak és kizárólag a kutya gazdája tartózkodhat. Az esetleges balesetek megelőzése érdekében az elengedések ideje alatt mobiltelefonok használata TILOS!
  • A kutyus a képzésre üres gyomorral érkezzen, megetetett kutyával a képzésen részt venni tilos!
  • A kutyatulajdonos a kiképzésen megfelelő ruházatban, cipőben (nem papucs) vegyen részt.
  • A kiképzések alatt a mobiltelefonok használatát lehetőség szerint mellőzzék.
  • Az oktatás megkezdése előtt 15 perccel ajánlott megérkezni, hogy a kutyák szükségleteinek elvégzésére, a felszerelések összeállítására és ellenőrzésére elegendő idő álljon rendelkezésre. Kiképzésen részt venni kizárólag megfelelő és a kiképzők által ellenőrzött felszereléssel lehet (póráz, nyakörv, hám, jutalomfalat).
  • A gépjárművel érkezők kötelesek a hátsó parkolót használni, a lebetonozott területen és a parkolóba vezető úton megállni tilos!
  • A kiképzés megkezdését követően a kapu kinyitása csak a kiképzők engedélyével történhet!!!
  • Tüzelő szukával csoportos képzésen részt venni tilos. Egyéb képzési formában is csak előzetes megbeszélés után lehet a kutyaiskola területére lépni.
  • Ha a kutya szükségletét a kiképzőpályán vagy a parkolóban végzi el, ürüléket a kutya tulajdonosa köteles haladéktalanul összeszedni.
  • A kiképzésben ittas, bódítószer hatása alatt álló személy nem vehet részt!
  • Kérünk mindenkit, hogy fokozott figyelemmel vigyázzon az iskola rendjére és tisztaságára, cigarettacsikket, szemetet eldobálni szigorúan tilos.
  • A házirend betartása mindannyiunk közös érdeke, hogy a kutyaiskolában eltöltött idő mindenkinek hasznosan és kellemesen teljen.
  • A házirend átvételével és aláírásával minden kutyatulajdonos elfogadja és tudomásul veszi a kutyaiskola   házirendjét.

Köszönettel:

Az kutyaiskola vezetése